שאלות ותשובות
בדומה למרתונים הגדולים בעולם המעודדים ריצה למען מטרות חברתיות כך גם במרתון סמסונג תל אביב. המסלול החברתי הוא הפרויקט החברתי של מרתון סמסונג תל אביב והוא ההזדמנות שלכם, הרצים, לתת ערך מוסף לריצה שלכם. לאחר הרשמה לאחד מהמסלולים, באפשרותכם להיכנס לעמוד המסלול החברתי ולבחור עמותה מבין עשרות עמותות בתחומים שונים. לאחר הגדרת יעד להתרמה אתם הופכים למתרימים לאותה עמותה וקוראים לחברים, קרובי משפחה ומכרים לתרום למען העמותה שבחרתם באמצעות כלים שיתופיים מעוצבים שיעמדו לרשותכם. המתרימים המובילים מדי חודש יזכו בפרסים.
נרשמים לאחד ממסלולי המרתון, נכנסים לעמוד המסלול החברתי, לוחצים על כפתור: "צור עמוד התרמה" ועוקבים אחרי ההוראות. בסיום תהליך ההרשמה כמתרים תקבלו לינק ייחודי לתרומה אותו תוכלו לשתף באמצעות כלים מעוצבים שיינתנו לכם, או באמצעות הכלים שלכם. באפשרותכם לעקוב אחר התקדמות התרומות ולראות איפה אתם עומדים ביחס ליעד שהגדרתם.
לא, להירשם כמתרים לא עולה כסף. באפשרותך להירשם כמתרים ליותר מעמותה אחת (פשוט לחזור על התהליך ולבחור בעמותה אחרת). אם ברצונך לתרום לעמותה לה את/ה מתרימ/ה הדבר מתאפשר – עליך להיכנס כתורמ/ת דרך הלינק הייחודי.
כן. חובה להירשם לאחד מהמסלולים על מנת להירשם כמתרים ולהפוך לאחד מאלופי הנתינה של סמסונג.
לא. כל עוד יש לך גישה ללינק הייחודי שאחד המתרימים או המתרימות שיתפו, את/ה יכולים לתרום מבלי להיות רשומים למרוץ. התרומה מתבצעת באמצעות אתרי העמותות כך שהתרומה עוברת במלואה לעמותה ומתקבלת חשבונית רשמית מהעמותה על התרומה.
כן, אפשר לבחור במספר עמותות ולגייס לכל אחת מהן במקביל. אבל, לא ניתן לפתוח לאותה עמותה שני עמודי התרמה בו זמנית. גיוס במקביל אפשרי רק לשתי עמותות שונות.
בכל מקום. אנו נותנים לך את הכלים הבאים כדי שיהיה לך קל יותר לשתף: ניוזלטר מעוצב לשליחה במייל ופוסט מוכן לשיתוף בפייסבוק ובגוגל פלוס. מעבר לכך באפשרותך לשתף את הלינק בכל מקום בו תרצה.
ברשימה קיימות עשרות עמותות מתחומים שונים (ילדים, בריאות, בע"ח, רווחה, סביבה ועוד) והרשימה מתעדכנת על בסיס יומיומי. אנו מקבלים כל עמותה שפונה אלינו בתנאי שעומדת במספר קריטריונים בסיסיים.